O nás

Představení společnosti Back to Nature

Fenomenální a světově proslulé akvarijní pozadí od firmy BTN původem od autorů Joela Mälströma a Kjella Fohrmana ze Švédska přineslo nebývalé možnosti uspořádání interiéru akvárií v přírodním stylu.

Nástup těchto akvarijních pozadí přinesl novou dimenzi v akvaristice, tak jako tomu bylo dříve např. po uplatnění filtrační techniky panem Eheimem, nebo zavedení moderních silikonových lepidel při výrobě akvárií. Strukturovaná pozadí známá pod označením Slimline, Amazonas, Malawi, Tanganyika, Rocky, Orinoco, atd. zná již většina akvarijních nadšenců a proto okruh možných aplikací a kombinací neustále vzrůstá.

Naše firma spolupracuje s firmou BTN již více než 20 let a zastupuje ji v České a Slovenské republice s mnoha spokojenými zákazníky z řad obchodů i maloobchodních sítí. Mezi nejoblíbenější pozadí BTN náleží typ Slimline dodávaný nyní v několika barevných mutacích. Naši zákazníci si oblíbili tento typ pozadí pro jejich tenký profil, jejich variabilitu, jednoduchý systém lepení s falcovým překrýváním vedlejších modulů, který nenarušuje jejich perfektní přírodní vzhled okopírovaný z přírodních materiálů. Obrovskou předností je jejich jednoduchá manuální úprava pro aplikaci v jakkoliv dlouhých či atypických rozměrech akvária.

Poslední dobou stále častěji aplikujeme do akvárií našich zákazníků kombinaci „modulových kamenů“ v kombinaci s různými typy pozadí. Rozšíření barevných variant i nových modulů s výškovým profilem rozměrů 80 cm přináší další výrazné kvalitativní i kvantitativní možnosti aplikací. Rozšiřování produkce s vývojem nových produktů přispívá k dalšímu rozšiřování interiérových možností v různých prostředích firemních, bytových i hotelových s vysokými požadavky na akvarijní přírodní styl.